Reklama

Ekologiczne warsztaty filmowe w plenerze

20/10/2021 20:15

W środę, 20 października, uczniowie II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu (klasa Id o profilu biologiczno-chemicznym), brali udział w „Ekologicznych warsztatach filmowych” w Kraszkowicach, organizowanych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych w Łodzi.


Z pomocą doświadczonych filmowców przyrodników, Romana Dębskiego i Marka


Kakubowskiego, zdobyli wiedzę z dziedziny podstaw sztuki filmowej i fotograficznej, jak i wiadomości o przyrodzie, ekologii i zasobach naturalnych regionu łódzkiego. Najciekawsze prace filmowe i fotograficzne mają być zaprezentowane na wystawie „Ziemie odzyskane”. Uczniom towarzyszyli nauczyciele: Monika Płóciennik i Błażej Karasiak.


Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości