Już w najbliższą niedzielę, 8 grudnia 2024 roku, Rynek im. Jana Pawła II w Kłobucku zamieni się w serce świątecznej magii! Burmistrz Jerzy Zakrzewski oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Olga Skwara, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie – III Wigilię Miejską.
Od godziny 13:00 mieszkańcy i goście będą mogli cieszyć się niezapomnianymi występami artystycznymi, które wprowadzą wszystkich w nastrój Bożego Narodzenia. Na scenie pojawi się energetyczna Five O'Clock Orchestra, a popołudnie uświetni widowisko w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Kłobucka" oraz Studia Piosenki "Śpiewajka".
Nie zabraknie wspólnego kolędowania, ciepłej atmosfery i okazji do spotkania z sąsiadami i przyjaciółmi. To wydarzenie będzie doskonałą okazją, by celebrować radość świąt w gronie lokalnej społeczności.
Świąteczny klimat i serdeczne rozmowy czekają na każdego. Przyjdź, poczuj magię i dołącz do wspólnego świętowania!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze