Dyrektor Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach, nauczyciele oraz dzieci z grup Stokrotki i Kotki zapraszają Rodziców, Bliskich oraz Mieszkańców Gminy Sulmierzyce na niezapomniane przedstawienie jasełkowe, które odbędzie się 10 stycznia, o godzinie 17:00 w sali widowiskowej przedszkola.
Publiczne Przedszkole w Sulmierzycach z radością zaprasza wszystkich na wyjątkowe przedstawienie jasełkowe, które odbędzie się w piątek, 10 stycznia, o godzinie 17:00 w sali widowiskowej przedszkola. To niezwykłe wydarzenie przygotowane zostało przez dzieci z grup Stokrotki i Kotki pod czujnym okiem nauczycieli.
Przedszkolaki zaprezentują piękną inscenizację, która będzie połączeniem świątecznych kolęd, tańców i opowieści o narodzinach Jezusa. W przedstawieniu wezmą udział wychowankowie przedszkola, którzy od dłuższego czasu przygotowują się do tego wyjątkowego momentu.
To wspaniała okazja, by w gronie najbliższych spędzić czas i cieszyć się z występu dzieci. Przedstawienie jasełkowe to także doskonała okazja do integracji mieszkańców Gminy Sulmierzyce, którzy są serdecznie zaproszeni do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
Nie zabraknie ciepłych uśmiechów, radosnych chwil i wzruszających momentów, które pozostaną w pamięci na długo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze