Reklama

KIEROWAŁ MIMO SĄDOWEGO ZAKAZU. MIAŁ PRZY SOBIE METAMFETAMINĘ!

16/01/2023 14:22


W piątek (13 stycznia) policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego pajęczańskiej komendy zauważyli w Rząśni zaparkowane na poboczu auto, w którym przebywały dwie osoby. Mężczyźni na widok funkcjonariuszy zaczęli zachowywać się nerwowo. Jak się okazało - mieli przy sobie narkotyki, a kierowca posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 

- W trakcie przeszukania u 23-letniego kierującego oraz jego 43-letniego pasażera ujawniono woreczki z kryształkami o wadze po 1,29 oraz 1,23 grama metamfetaminy. Stróże prawa podczas przeszukania miejsc zamieszkania, u 23-latka ujawnili także 85,79 gramów ziela konopi inne niż indyjskie - relacjonuje mł. asp. Wioletta Mielczarek.


Podczas kontroli okazało się, że kierujący nieodpłatnie przekazywał środki odurzające pasażerowi. Za to wszystko odpowie teraz przed sądem, a na chwilę obecną prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.

Reklama

Młodszemu z mężczyzn za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, kierowanie pomimo orzeczonego zakazu sądowego grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 43-latkowi grozi natomiast kara do 3 lat więzienia.

[caption id="attachment_8313" align="alignnone" width="844"]

fot. KPP Pajęczno[/caption]


 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości