Reklama

KIEROWCA Z WIELUŃSKIEGO WYPRZEDZAŁ NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH. ZAPŁACI SŁONY MANDAT!

25/01/2023 11:35
Policjanci z kłobuckiej drogówki ukarali 55-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego za wyprzedzanie innego pojazdu na przejściu dla pieszych. Za to rażące naruszenie przepisów mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości 1500 zł oraz 15 punktów karnych.

Do zdarzenia doszło we wtorek (24 stycznia) w Gruszewni na drodze krajowej nr 47. W trakcie patrolu stróże prawa zauważyli samochód, którego kierowca wyprzedzał inny pojazd na oznakowanym przejściu dla pieszych. Policjanci, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, zatrzymali kierującego. Teraz kierowca za swoje przewinienie zapłaci słony mandat!

- Po raz kolejny apelujemy do kierujących, aby przestrzegali obowiązujących przepisów ruchu drogowego, a także uważali, zwłaszcza w tych miejscach, gdzie nie tylko wymagają tego przepisy, ale i zdrowy rozsądek - mówi asp. Joanna Wiącek-Głowacz.


[caption id="attachment_8754" align="alignnone" width="1200"]

fot.: archiwum policji /poglądowe[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości