Reklama

Kolizja w Gaszynie. 60-latka z mandatem

13/10/2021 21:19
Dziś (środa, 13 października) ok. godz.14.55 w Gaszynie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie ucierpiał.

- Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca volkswagenem, 60-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 42-latkowi, kierującemu samochodem bmw - mówi "Kulisom ..." sierż. sztab. Monika Klonowska z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

60-letnia kobieta została ukarana mandatem karnym. Zarówno kierująca vw jak i kierowca bmw byli trzeźwi.



 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości