To kolejny już koncert w ramach Letniej Sceny Miejskiego Ośrodka Kultury w Pajęcznie. W Parku Miejskim koncert da tym razem kompozytor muzyki, autor tekstów piosenek rozrywkowych, religijnych i chóralnych - Jacek Wojtal.
Jacek Wojtal wraz z żoną Anną, gitarzystką po Akademii Muzycznej, tworzy duet „gitara – skrzypce”. Na ryku muzycznym dostępna jest ich wspólna płyta „Melodie świata”. Koncert zaplanowany jest na niedzielę, 20 sierpnia. Start o godz. 19:00. Wydarzenie nie jest biletowane.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze