14 października w pajęczańskim Parku 1000-lecia zaplanowano piknik pod hasłem "Podaruj Dzieciom Nadzieję". Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Pajęczna, Piotr Mielczarek.
Fundacja „Espero - Nadzieja dla dzieci” roztacza opiekę nad osobami, które wymagają długotrwałej, kosztownej rehabilitacji. 14 października zaprasza do wspólnej zabawy podczas festynu w Parku 1000-lecia. Podczas imprezy wystąpią uczestnicy zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury, a także artyści: Wojciech, MACZO, Bartek Wrona. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Łobuzy”, który wylansował takie hity jak "Ona czuje we mnie piniądz" czy "Zbuntowany Anioł".
Pomysł Fundacji wspiera Pajęczański Klub Inicjatyw Społecznych. Środki, które uda się zebrać podczas imprezy, zostaną przekazane na potrzeby podopiecznych organizacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze