Reklama

Pszczelarze są ważni i basta. Spotkanie opłatkowe koła

O tym, że pszczelarze pełnią ważną rolę w życiu społeczności lokalnej na terenie gminy Pajęczno, nikogo przekonywać nie trzeba. W sobotę, 10 grudnia, odbyło się spotkanie opłatkowe Koła Pszczelarskiego w Pajęcznie, poprzedzone uroczystą Mszą Świętą w Sanktuarium NMP w Pajęcznie.

- Wiadomo, że bez pszczół nie ma życia. A środowisko pszczelarzy w naszym regionie zajmuje bardzo ważne miejsce – mówi Adam Stachera, zastępca burmistrza Pajęczna, obecny na spotkaniu.


Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości