O tym, że pszczelarze pełnią ważną rolę w życiu społeczności lokalnej na terenie gminy Pajęczno, nikogo przekonywać nie trzeba. W sobotę, 10 grudnia, odbyło się spotkanie opłatkowe Koła Pszczelarskiego w Pajęcznie, poprzedzone uroczystą Mszą Świętą w Sanktuarium NMP w Pajęcznie.
- Wiadomo, że bez pszczół nie ma życia. A środowisko pszczelarzy w naszym regionie zajmuje bardzo ważne miejsce – mówi Adam Stachera, zastępca burmistrza Pajęczna, obecny na spotkaniu.
Sławomir Rajch
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze