Ochotnicza Straż Pożarna Wielgie zaprasza na festyn ludowo-strażacki. Wśród atrakcji gry i zabawy, dobre jedzenie oraz występy muzyczne.
Impreza rozpocznie się w niedzielę, 13 sierpnia o godz. 15. Wśród przygotowanych atrakcji są m.in. gry i zabawy, dania z grilla, zimne piwo i napoje czy dania oferowane przez Koło Gospodyń Wiejskich Wielgie.
To nie koniec, bowiem nie zabraknie występów muzycznych. Przed publicznością wystąpi skrzypek Michał Jędryszka, zespół "Reaktywacja" z Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnożyłach czy zespół śpiewaczo-obrzędowy z Ożarowa. Od godz. 20 dyskoteka do białego rana.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze