Reklama

Rozrywka, jedzenie i muzyka - strażacy zapraszają na festyn

Ochotnicza Straż Pożarna Wielgie zaprasza na festyn ludowo-strażacki. Wśród atrakcji gry i zabawy, dobre jedzenie oraz występy muzyczne.

Impreza rozpocznie się w niedzielę, 13 sierpnia o godz. 15. Wśród przygotowanych atrakcji są m.in. gry i zabawy, dania z grilla, zimne piwo i napoje czy dania oferowane przez Koło Gospodyń Wiejskich Wielgie. 

To nie koniec, bowiem nie zabraknie występów muzycznych. Przed publicznością wystąpi skrzypek Michał Jędryszka, zespół "Reaktywacja" z Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnożyłach czy zespół śpiewaczo-obrzędowy z Ożarowa. Od godz. 20 dyskoteka do białego rana. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości