Reklama

Strażacy zgarną grube tysiące

02/11/2021 13:27
 

OSP w Złoczewie zajęło drugie miejsce w Polsce w rankingu "OSP na medal". To lista jednostek, które wygrały nagrody finansowe za pomoc w szczepieniu mieszkańców przeciw COVID-19. Tym samym na konto druhów trafi 250 tys. zł plus premia za każdą osobę, która dzięki nim przyjęła wakcynę.  Strażacy zdobyli ponad 12 tys. punktów, wsparli kilka tysięcy osób w dostępie do preparatu przeciw skutkom SARS-CoV-2.

„Pamiętacie gdy miało nie być punktu szczepień w Złoczewie? Wtedy strażacy pomogli mieszkańcom i wyciągnęli pomocną dłoń. Później zaangażowali się w szczepienia na terenie całego województwa  (…) – komentuje w mediach społecznościowych burmistrz Złoczewa, Dominik Drzazga, wyrażając nadzieję, że druhom uda się zdobyć dofinansowanie do nowego wozu.

Z naszego terenu nagrody (po 5 tys. zł) trafią jeszcze do OSP w Makowiskach (gm. Pajęczno), które zajęło 105 miejsce zbierając 655 punktów i OSP we Wierzchlesie, które zgromadziło  342 punkty i zajęło 195 miejsce.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości