4 grudnia podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Strobinie mieli okazję przeżyć magiczne chwile, dzięki wizycie Świętego Mikołaja. W atmosferze świątecznego oczekiwania i wzajemnej serdeczności każdy z obecnych mógł poczuć wyjątkowy nastrój tego dnia.
Mikołajki to czas drobnych gestów, które przynoszą ogrom radości. W SDS Strobin wystarczyły ciepłe uśmiechy i podarunki, by wywołać prawdziwe szczęście. Kulminacją wydarzenia był moment, na który wszyscy czekali – rozpakowywanie prezentów. Widać było, jak nawet najmniejszy upominek sprawiał uczestnikom ogromną frajdę.
Takie chwile przypominają, że radość można odnaleźć w prostych gestach i wspólnie spędzonym czasie. Organizatorzy i podopieczni SDS Strobin już teraz wiedzą, że te Mikołajki będą wspominane przez cały rok!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze