Reklama

To nie był skok stulecia - ukradli telewizory warte... 200 złotych

To nie był dobry skok w wykonaniu dwóch mieszkańców Wielunia. Tuż przed wigilią włamali się oni do jednego z mieszkań i ukradli dwa telewizory warte... 200 złotych. Mało opłacalny skok może kosztować aż 10 lat więzienia. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 22 grudnia. Dwóch mężczyzn - mieszkańców Wielunia - włamało się do jednego z mieszkań i ukradło dwa telewizory. Ich łączna wartość to... 200 zł. Jeden z nich został porzucony nieopodal mieszkalnego bloku. Policjanci dość szybko wytypowali sprawców. 

- Trop doprowadził ich do dwóch mężczyzn w wieku 37 i 53 lat zamieszkujących na terenie Wielunia. Jeszcze tego samego dnia obaj zostali zatrzymani. Policjanci w trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania jednego z nich odzyskali drugi ze skradzionych telewizorów - mówi asp. sztab. Katarzyna Grela z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Reklama

Obydwaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości