W Narodowe Święto Niepodległości wójt Ostrówka oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury i Sportu w Ostrówku zapraszają na ognisko patriotyczne.
Forma upamiętnienia Niepodległej podczas wieczornych spotkań na świeżym powietrzu zyskuje na popularności. 11 listopada w wielu zakątkach naszego regionu organizowane są wieczory przy ognisku, podczas których uczestnicy śpiewają patriotyczne pieśni. Jedno z takich wydarzeń odbędzie się w Ostrówku, na placu rekreacyjnym przy wiejskiej chacie. Początek zaplanowano na 16:00. W programie jest koncert ks. Bogdana Skowrońskiego oraz wspólne śpiewanie utworów o tematyce patriotycznej wraz z zespołem „Ostrowiacy”.
Na głodnych czekają kiełbaski (darmowe) oraz ciasto (będzie możliwość zakupu).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze