Reklama

W Ostrówku spotkają się przy ognisku patriotycznym

LIS11

Ostrówek, Wiejska Chata godz: 16:00

W Narodowe Święto Niepodległości wójt Ostrówka oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury i Sportu w Ostrówku zapraszają na ognisko patriotyczne.

Forma upamiętnienia Niepodległej podczas wieczornych spotkań na świeżym powietrzu zyskuje na popularności. 11 listopada w wielu zakątkach naszego regionu organizowane są wieczory przy ognisku, podczas których uczestnicy śpiewają patriotyczne pieśni. Jedno z takich wydarzeń odbędzie się w Ostrówku, na placu rekreacyjnym przy wiejskiej chacie. Początek zaplanowano na 16:00. W programie jest koncert ks. Bogdana Skowrońskiego oraz wspólne śpiewanie utworów  o tematyce patriotycznej wraz z zespołem „Ostrowiacy”.

Na głodnych czekają kiełbaski (darmowe) oraz ciasto (będzie możliwość zakupu).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości