15 tys. miłośników biegania wzięło udział w 33. Biegu Niepodległości. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 10 kilometrów.
Jak co roku ulicami Warszawy przebiegło biało-czerwone zbiorowisko, zawodnicy ubrani w koszulki stworzyli flagę. Pobiegli od ul. Stawki, aleją Jana Pawła II i aleję Niepodległości, a po pięciu kilometrach zawrócili na wysokości ul. Stefana Batorego. Najlepszy zawodnik osiągnął czas 30,56 minut.
Artur Jasiński z Wielunia pokonał dystans w 34.21 minuty, wbiegł na metę 51, zajmując piąte miejsce wśród zawodników powyżej 40 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze