Reklama

Wandal zniszczył dwa samochody na parkingu w Komornikach

 

Wieluńscy kryminalni zatrzymali 19-latka, który zniszczył dwa auta zaparkowane na poboczu drogi w Komornikach w gminie Mokrsko. Straty pokrzywdzeni oszacowali na 8 tysięcy złotych. Za uszkodzenie mienia grozi mężczyźnie do 5 lat więzienia.

 

W niedzielę 10 września mundurowi otrzymali informację, że nad ranem w Komornikach doszło do uszkodzenia citroena C5 oraz fiata punto. Samochody te stały na poboczu drogi.

- Jak ustalili funkcjonariusze, nieznany wówczas sprawca zbił przednią szybę, uszkodził karoserię oraz zniszczył fotel kierowcy w citroenie – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. - Wandal zniszczył również stojącego obok fiata punto. Zbił w nim lusterka oraz porysował lakier na drzwiach.

Reklama

Właścicielka citroena straty wyceniła na 5 tys. zł, natomiast w przypadku fiata, pokrzywdzony oszacował wysokość szkody na 3 tys. zł.

Sprawą zajęli się wieluńscy kryminalni. Na podstawie pozyskanych informacji, ustalili, że za popełnieniem tego czynu może stać 19-latek z gminy Mokrsko. W środę 13 września został on zatrzymany. Usłyszał już zarzuty zniszczenia obu samochodów. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości