Wójt Gminy Biała, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej, OSP w Zabłociu oraz KGW w Zabłociu serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Biała na Gminną Wieczerzę Wigilijną, która odbędzie się w sali OSP w Zabłociu w dniu 15 grudnia o godzinie 15:00.
To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania w świątecznej atmosferze pełnej serdeczności i radości. Przy wspólnym stole mieszkańcy Gminy Biała będą mogli poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia, dzieląc się tradycyjnymi potrawami wigilijnymi, rozmowami i świątecznymi życzeniami.
Wieczerza będzie również okazją do integracji lokalnej społeczności, zacieśnienia sąsiedzkich więzi oraz wspólnego pielęgnowania polskich tradycji.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze