Reklama

Włamywacze zatrzymani. Grozi im 10 lat więzienia

W poniedziałek (14 sierpnia) przy ul. Głowackiego w Wieluniu doszło do kradzieży z włamaniem. Nieznani sprawcy zniszczyli kłódkę zabezpieczającą metalową klatkę i ukradli trzy butle z gazem. Właściciel oszacował straty na kwotę 930 złotych. Złodzieje niedługo nacieszyli się wolnością. 

- Pracujący nad sprawą wieluńscy funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring oraz zbierali wszelkie informacje, które pozwoliłyby na ustalenie odpowiedzialnych za ten czyn. Analizując zebrany materiał, wytypowano sprawców zdarzenia - 43-latek oraz 25-latka zostali zatrzymani  - komentuje asp. sztab. Katarzyna Grela.

Reklama

Funkcjonariusze w domu mężczyzny zabezpieczyli jedną ze skradzionych butli. Dwie pozostałe zostały namierzone w lombardzie. Złodziejska para usłyszała już zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Wieluniu objęła oskarżonych dozorem policyjnym. O przyszłości włamywaczy zdecyduje sąd. Za kradzież z włamanie grozi im nawet 10 lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości