Choć Święta Bożego Narodzenia już za nami, nie oznacza to, że świąteczna atmosfera już minęła. O pięknych polskich kolędach i pastorałkach przypomną artyści, którzy wystąpią podczas niedzielnego koncertu w Białej.
Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 18 stycznia o godz. 16 w kościele pw. św. Piotra w Okowach w Białej. Podczas wydarzenia wystąpią chór parafialny, chór szkolny, młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej, Orkiestra Dęta GOKiS Biała, Rodzinna Kapela Szczepańskich oraz Zespół Śpiewaczy Biała.
Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Jak zapowiadają organizatorzy, koncert będzie okazją do wspólnego śpiewania oraz wysłuchania pięknych polskich kolęd i pastorałek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze