W Czarnożyłach odbędzie się Orszak Trzech Króli. To piękna tradycja, która podkreśla znaczenie Święta Trzech Króli w naszym kraju.
Wydarzenie rozpocznie się we wtorek, 6 stycznia o godz. 11. Wtedy to, w kościele pw. św. Bartłomieja Apostoła w Czarnożyłach rozpocznie się msza święta, po której orszak uda się na tradycyjnych obchód miejscowości. Uczestnicy będą mogli odebrać i założyć symboliczne korony.
Dodatkowo w trakcie orszaku wystąpią mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie. Zakończenie orszaku zaplanowano przy stajence.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze