We wtorek, 13 grudnia, do Urzędu Miasta i Gminy w Działoszynie zawitali kolędnicy z dobrym słowem. Burmistrza Rafała Draba odwiedzili uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Niżankowicach.
Goście z Niżankowic postanowili osobiście złożyć Rafałowi Drabowi oraz wszystkim pracownikom urzędu w Działoszynie najlepsze życzenie z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
„Do życzeń dołączyliśmy również słowa podziękowania dla Pana Burmistrza za okazane wsparcie oraz pomoc finansową. Dzięki temu mieliśmy okazję zrealizować w tym roku wszystkie nasze plany. Serdecznie dziękujemy!” – napisali na swoim profilu w mediach społecznościowych uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy.
Magdalena Lizurej
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze