Reklama

BRAŁY KARPIE I LESZCZE

03/10/2021 15:11
 

W niedzielę, 3 października, na zbiorniku Dygudaj, rozegrane zostały, pierwsze w historii Stowarzyszenia Wędkarskiego „Jazgarz” mistrzostwa w wędkarstwie feederowym. W zawodach wzięło udział 12 pasjonatów.

Po zbiórce, zawodników podzielono na dwa sektory, po sześć stanowisk po obu stronach zbiornika. Zawodnicy rywalizowali o tytuł mistrza stowarzyszenia w turze trwającej pięć godzin, łowiąc głównie karpie i leszcze. Pierwsze miejsce wywalczył Jakub Szczepaniak (5890 g - 1 pkt). Tuż za nim uplasował się Ireneusz Tulejski (5005 g - 1pkt). Trzecie miejsce zajął Dariusz Hałaczkiewicz (2980 g - 2 pkt).

Niebawem, bo 17 października, stowarzyszenie zaprasza na otwarte zawody „Method feeder”.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości