Reklama

KOLEJNY WYPADEK W ZAKŁADZIE

13/10/2022 15:33
W czwartek, 13 października, w jednym z zakładów produkcyjnych w Opojowicach doszło do wypadku. Poszkodowany trafił do szpitala.

Jak informuje mł. asp. Monika Klonowska  z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu, do zdarzenia doszło ok. 11:00.

- Mundurowi ustalili, że 56-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu oleskiego, pracownik firmy, podczas wykonywania pracy, spadł z drabiny – relacjonuje ml.asp. Klonowska.

56-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

- Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – dodaje policjantka.

Niespełna miesiąc temu w tym samym zakładzie również doszło do wypadku. Wtedy poszkodowany został 53-latek, który doznał urazu nogi, podczas mocowania formy odlewniczej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości