Koło Gospodyń Wiejskich w Bieńcu swoje kulinarne przygotowania do Wielkanocy rozpoczyna na początku kwietnia. Członkinie KGW już dziś dzielą się przepisem na wiosenne ciasteczka.
Przepis na wiosenne ciasteczka poleca Ewa Pietrzykowska, członkini KGW w Bieńcu.
Składnikii
150 g masła, 300 g mąki, 100 g cukru pudru, 2 żółtka, dżem , np. truskawkowy (gładki bez kawałków owoców).
Przygotowanie
Z masła, mąki, żółtek i cukru pudru zagniatamy ciasto. Następnie je rozwałkowujemy. Foremkami w kształcie np. kwiatka lub motylka wykrawamy ciasteczka. Dżem wyciskamy do rękawa cukierniczego, wycinamy rożek i wyciskamy do wcześniej przygotowanych wgnieceń w ciasteczkach.
Pieczemy w temp. 180* przez około 12 -15 minut. Po wystudzeniu są gotowe do spożycia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze