Reklama

Kot uwięziony w kominie - uratowali go strażacy

Do nietypowego zdarzenia wyjechali we wtorek, 12 grudnia strażacy z Ostrówka i Wieruszowa. Musieli oni uwolnić kota, który wpadł do komina. 

Informacja wpłynęła do straży tuż przed godziną 16. Okazało się, że w Ostrówku, w jednym z domów jednorodzinnych jest uwięziony kot. Zwierzę znajdowało się dokładnie w kominie. Jak się tam znalazło? Nie wiadomo. 

Na szczęście z pomocą przyszli strażacy. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi udało im się dostać na dach i wyciągnąć kota z komina. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości