Do nietypowego zdarzenia wyjechali we wtorek, 12 grudnia strażacy z Ostrówka i Wieruszowa. Musieli oni uwolnić kota, który wpadł do komina.
Informacja wpłynęła do straży tuż przed godziną 16. Okazało się, że w Ostrówku, w jednym z domów jednorodzinnych jest uwięziony kot. Zwierzę znajdowało się dokładnie w kominie. Jak się tam znalazło? Nie wiadomo.
Na szczęście z pomocą przyszli strażacy. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi udało im się dostać na dach i wyciągnąć kota z komina.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze