Reklama

Pijany kierowca spowodował kolizję - uderzył w policyjny radiowóz

Pijany 47-latek nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo i uderzył w nadjeżdżający pojazd. Na przyjazd policji nie musiał długo czekać, bo... uderzył w oznakowany radiowóz. 

W czwartek, 7 września o godz. 17:15, na ul. Spółdzielczej w Doruchowie, kierowca volkswagena chciał skręcić w lewo. Na jego nieszczęście, źle wykonał ten manewr i uderzył w nadjeżdżający radiowóz. Jechał nim 24-letni policjant oraz 36-letni pasażer, dzielnicowy gminy Doruchów. 

Okazało się, że kierowca był pijany. U 47-latka pomiar alkomatem wykazał 0,58 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Obydwaj policjanci zostali przewiezieni do szpitala na badania diagnostyczne. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości