Pijany 47-latek nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo i uderzył w nadjeżdżający pojazd. Na przyjazd policji nie musiał długo czekać, bo... uderzył w oznakowany radiowóz.
W czwartek, 7 września o godz. 17:15, na ul. Spółdzielczej w Doruchowie, kierowca volkswagena chciał skręcić w lewo. Na jego nieszczęście, źle wykonał ten manewr i uderzył w nadjeżdżający radiowóz. Jechał nim 24-letni policjant oraz 36-letni pasażer, dzielnicowy gminy Doruchów.
Okazało się, że kierowca był pijany. U 47-latka pomiar alkomatem wykazał 0,58 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Obydwaj policjanci zostali przewiezieni do szpitala na badania diagnostyczne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze