Policja poszukuje 74-letniego Zygmunta Wypchlaka. Mężczyzna wyjechał z domu rowerem i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Jak informują funkcjonariusze, zaginiony w piątek, 18 lipca ok. godz. 9 wyjechał rowerem ze swojego domu w Blachowni przy ul. Maślickiej i do tej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, a na głowie miał czapkę z daszkiem. Mężczyzna może poruszać się rowerem koloru niebieskiego typu damka.
Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu ok. 75 lat, 165 cm wzrostu, włosy siwe krótkie.
- Każdy kto widział tego mężczyznę albo zna jego miejsce pobytu proszony jest o pilny kontakt z policją dzwoniąc pod nr 112 lub kontaktując się bezpośrednio z jednostką policji w Blachowni pod numerem telefonu: 47 85 806 10 - informuje podkom. Barbara Poznańska, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze