Na półkę z trofeami st. post. Damian Skupiński, który pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie, dołożył medal za pierwsze miejsce w Niebieskim Biegu Niepodległości. Imprezę po raz piąty organizowała Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.
Tegoroczny Niebieski Bieg Niepodległości odbył się w sobotę, 4 listopada, w Lesie Łagiewnickim w Łodzi. Wydarzenie upamiętniło 104. rocznicę powstania Policji Państwowej, a także 105. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Na starcie stanęło prawie 300 osób, nie tylko funkcjonariuszy policji. Pobiegli też goście z Ukrainy, przedstawiciele Urzędu Miasta Łodzi, Straży Miejskiej, 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej, Służby Więziennej oraz cywile. Część z zawodników pobiegła wraz ze swoimi psami.
St. post. Damianowi Skupińskiemu pokonanie dystansu 10 kilometrów zajęło 36 minut. Taki wynik zagwarantował mu zwycięstwo.
-To kolejny sukces naszego kolegi i kolejny zdobyty puchar, gratulujemy – komentuje mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie.
- W biegowej sobotniej, zaciętej rywalizacji wzięli udział również zastępca komendanta naszej jednostki mł. insp. Jarosław Słok oraz mł. asp. Błażej Cybulski, mł. asp. Sylwester Dądela, st. post. Jakub Lewandowski. To oni drużynowo reprezentowali naszą komendę.
W klasyfikacji drużynowej również wyróżnili się funkcjonariusze z naszego regionu. Trzecie miejsce na podium zajął zespół z IPA Wieluń (Regionu International Police Association Wieluń Łódzkiej Grupy Wojewódzkiej).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze