Reklama

PRZEDSZKOLAKI UCZYŁY SIĘ PIERWSZEJ POMOCY

29/09/2022 14:45
Maluchy z Publicznego Przedszkola nr 2 w Wieluniu w swoich progach przyjęły niecodziennego gościa. Odwiedził ich Piotr Bąk, prezes OSP Ruda. Druh nie tylko opowiadał dzieciom o swojej pracy i prezentował sprzęt, ale również przeprowadził szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.

Grupa pięciolatków z PP nr 2 z uwagą przyglądała się pokazowi, który przeprowadził dla nich druh Piotr. Maluchy dowiedziały się, jak można pomóc osobie nieprzytomnej i co powinny zrobić, w jaki sposób ułożyć osobę poszkodowaną, jeśli w pobliżu nie ma nikogo dorosłego.

Dzieci z zainteresowaniem oglądały sprzęt, przymierzały rękawice i hełmy. Każdy z uczestników dostał na pamiątkę mały gadżet – odblaskowe światełko.

fot.: arch. PP nr 2

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości