Reklama

Śmiertelne pobicie 24-latka. Sprawcy zbrodni to... nastolatkowie!

Kolejne tragiczne doniesienia. Tym razem siedmiu nastolatków śmiertelnie pobiło 24-latka. Zdarzenie miało miejsce na terenie powiatu ostrowskiego w minioną niedzielę (16 czerwca) - ok. godz. 1:00 w nocy. Wspomniany mężczyzna zmarł w szpitalu na skutek poniesionych obrażeń.  W sprawie prowadzone jest śledztwo.

- Wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia, w tym nagrania z monitoringu wskazały, że 24-latek został pobity. Funkcjonariusze zatrzymali siedmiu sprawców. Czterech z nich decyzją Sądu Rodzinnego trafiło  do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego - komentuje podkom. Małgorzata Michaś, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Wobec trzech pozostałych - 17-letnich sprawców - sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi im kara do 15 lat pozbawienia wolności. 

Reklama

To kolejna tego typu sprawa w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu podczas imprezy plenerowej w Sosnowcu trzech szesnastolatków śmiertelnie pobiło 28-letniego Marcina Mizię - piłkarza i pracownika Służby Więziennej. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/06/2024 17:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości