Ze złoczewskiego amfiteatru, jak co roku, rozbrzmiewała rodzinna muzyka.
W niedzielne popołudnie, 28 lipca, na scenie złoczewskiego amfiteatru wystąpiło pięć familijnych zespołów. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz Miejskiego Ośrodka Kultury w Złoczewie. W tegorocznej edycji “Spotkań Rodzin Muzykujących” swoje popisy wokalne i instrumentalne zaprezentowali:
Ideą tych spotkań jest propagowanie rodzinnego muzykowania. Każda z rodzin zazwyczaj gra trochę w innym klimacie, w różnych składach. Co roku zapraszane są różne zespoły, z różnych regionów, by urozmaicić to wydarzenie. Koncerty te są formą edukacji, prezentowania różnych instrumentów czy gatunków muzycznych.
Podczas całego wydarzenia można było nie tylko obserwować występy artystów ale także skorzystać z innych atrakcji m.in. dla dzieci bezpłatnie zorganizowano dmuchańce czy pole do mini golfa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze