Reklama

Tuż za podium

W Sieradzu 21 października zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadpodstawowych, w ramach Licealiady 2022/23. Powiat wieluński reprezentowali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy wybiegali czwarte miejsce. Drużyna żeńska, pod opieką Marcina Patowskiego, wystąpiła w składzie: Iga Jasianek,  Klaudia Ogrodniczak, Klaudia Piśniak, Roksana Lipińska, Julia Pietrzak, Natalia Pietrzak oraz rezerwowa Anna Wesołowska, a zespół męski, na czele z Łukaszem Stasiakiem, stworzyli: Kamil Pawelczak, Kamil Cieśla, Szymon Woźniak, Paweł Spodzieja, Piotr Koziołek, Piotr Kuś, rezerwowi Jakub Ignasiak, Adam Nowak oraz Jakub Lichosik


Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości