W Sieradzu 21 października zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadpodstawowych, w ramach Licealiady 2022/23. Powiat wieluński reprezentowali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy wybiegali czwarte miejsce. Drużyna żeńska, pod opieką Marcina Patowskiego, wystąpiła w składzie: Iga Jasianek, Klaudia Ogrodniczak, Klaudia Piśniak, Roksana Lipińska, Julia Pietrzak, Natalia Pietrzak oraz rezerwowa Anna Wesołowska, a zespół męski, na czele z Łukaszem Stasiakiem, stworzyli: Kamil Pawelczak, Kamil Cieśla, Szymon Woźniak, Paweł Spodzieja, Piotr Koziołek, Piotr Kuś, rezerwowi Jakub Ignasiak, Adam Nowak oraz Jakub Lichosik
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze