Druhowie z OSP Załęcze Małe organizują w sobotę, 16 września festyn. W programie wiele atrakcji.
W tym roku mieszkańcy Załęcza Małego mieli okazję uczestniczyć w kilku dużych imprezach, organizowanych na terenie swojej miejscowości. W maju odbył się tutaj I Wiosenny Przegląd Orkiestr Dętych, a 27 sierpnia gminne dożynki Pątnowa.
16 września tutejsi będą mieli kolejną okazję do wspólnej zabawy. Druhowie OSP organizują bowiem piknik przy szkole. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Bezpieczna jesień – AED w Załęczu Małym. W programie festynu znalazły się takie wydarzenia jak próba pobicia szkolnego rekordu RKO, pokaz umiejętności Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Będzie też grill oraz słodki bufet. Sporo atrakcji przewidziano dla najmłodszych, m.in. zabawę bez opłat na dmuchanym placu zabaw, malowanie twarzy czy plecenie warkoczyków.
Impreza zakończy się dyskoteką pod gwiazdami.
Podczas pikniku będzie też możliwość wsparcia Wioli Ignasiak, mieszkanki Załęcza Małego, która walczy z nowotworem trzustki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze