Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Wieluniu 25 listopada uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Z tej okazji wykonały prace plastyczne: rysowały, malowały, wyklejały swojego ulubionego pluszowego misia. Dla pociech przygotowano tego dnia wiele atrakcji: zabawy muzyczno- ruchowe, plastyczne, konkursy, zagadki. Największą atrakcją był jednak przyjazd Pluszowego Misia do przedszkola.
- Ten dzień przebiegał w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a uczestnikom sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażeń – relacjonuje Ewelina Sztandera, nauczyciel w PP nr 2 w Wieluniu.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze