Reklama

Nocna akcja strażaków - zapalił się transformator

W nocy z niedzieli na poniedziałek (27/28 sierpnia) doszło do pożaru transformatora w miejscowości Polesie w gminie Wieruszów. Nikt na szczęście nie ucierpiał. 

Informacja trafiła do straży ok. godz. 0:40. Po przyjeździe na miejsce, strażacy ugasili ogień oraz zabezpieczyli miejsce do momentu przyjazdu pogotowia energetycznego. 

Akcja trwała blisko godzinę. Uczestniczyły w niej jednostki JRG Wieruszów i OSP Wieruszów. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości