W nocy z niedzieli na poniedziałek (27/28 sierpnia) doszło do pożaru transformatora w miejscowości Polesie w gminie Wieruszów. Nikt na szczęście nie ucierpiał.
Informacja trafiła do straży ok. godz. 0:40. Po przyjeździe na miejsce, strażacy ugasili ogień oraz zabezpieczyli miejsce do momentu przyjazdu pogotowia energetycznego.
Akcja trwała blisko godzinę. Uczestniczyły w niej jednostki JRG Wieruszów i OSP Wieruszów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze