Strażacy z Ostrzeszowa gasili pożar kotłowni w budynku mieszkalnym w miejscowości Mikstat. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Służby zostały powiadomione o pożarze w czwartek, 31 sierpnia ok. godz. 19:15. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że pali się wyposażenie kotłowni. Strażacy szybko ugasili pożar, oddymili pomieszczenie i wynieśli nadpalone sprzęty na zewnątrz.
W akcji oprócz dwóch jednostek JRG Ostrzeszów, uczestniczyła też OSP w Mikstacie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze