6 grudnia to pracowity dzień dla Świętego Mikołaja. Jak przystało na magicznego bohatera, musiał on znaleźć czas dla każdego. W środę z prezentami odwiedził uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.
Prezenty otrzymali przede wszystkim najmłodsi uczniowie szkoły, dla których wizyta Świętego Mikołaja była sporym przeżyciem. Chętnie robili sobie z nim zdjęcia, a przede wszystkim odbierali od niego prezenty.
Święty Mikołaj miał towarzystwo, bowiem pomagała mu zgrana ekipa, która dbała o to, aby każdy otrzymał upominek. Przy wejściu do szkoły wystąpili natomiast muzycy, którzy zadbali o odpowiednią oprawę artystyczną tego dnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze