W II Liceum Ogólnokształcącym w Wieluniu zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego szkół ponadpodstawowych w badmintonie.
Rozgrywki dziewcząt odbyły się 17 października, a dzień później zagrali chłopcy. W rywalizacji żeńskiej turniej wygrały reprezentantki Zespołu Szkół nr 1. Drugie miejsce zajęły uczennice II Liceum Ogólnokształcącego, a podium uzupełnił zespół Technikum SPSK w Wieluniu.
Wśród chłopców najlepsi okazali się zawodnicy z II Liceum Ogólnokształcącego przed Zespołem Szkół nr 2. Trzeci byli reprezentanci z Zespołu Szkół nr 1.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze