Reklama

W II LO królował badminton

W II Liceum Ogólnokształcącym w Wieluniu zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego szkół ponadpodstawowych w badmintonie.

Rozgrywki dziewcząt odbyły się 17 października, a dzień później zagrali chłopcy. W rywalizacji żeńskiej turniej wygrały reprezentantki Zespołu Szkół nr 1. Drugie miejsce zajęły uczennice II Liceum Ogólnokształcącego, a podium uzupełnił zespół Technikum SPSK w Wieluniu.

Wśród chłopców najlepsi okazali się zawodnicy z II Liceum Ogólnokształcącego przed Zespołem Szkół nr 2.  Trzeci byli reprezentanci z Zespołu Szkół nr 1.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości