Reklama

Młodzi piłkarze w akcji! Sparing Orlika E2 i Młodzika D2 w Osjakowie

Na boisku osjakowskiej Warty WKS Wieluń rozegrał sparing z miejscowym GLKS-em, w którym zmierzyły się drużyny Orlika E2 i Młodzika D2. Mecz rozegrano w formule 7 na 7.

Rywalizacja przebiegała w świetnej atmosferze, a równoczesna gra na dwóch boiskach sprawiła, że wszyscy mieli okazję spędzić na murawie więcej czasu, doskonaląc swoje umiejętności. Trener WKS Wieluń Bartosz Szymicki podkreślił znaczenie tego spotkania dla rozwoju młodych piłkarzy – Za nami inauguracyjna gra wiosną na naturalnej murawie w roczniku 2014/2015. Rywalizacja i dobra zabawa były na pierwszym miejscu, każdy dostał szansę zagrać w większym wymiarze czasu. Dziękujemy Warcie Osjaków za zaproszenie – powiedział szkoleniowiec. Drużynę Warty prowadzi trener Mateusz Adamkowski.

.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości