Reklama

Muzycznie dla zakochanych

Koncertem Macieja Balcara w Kinie Świteź, świętowano Walentynki w Pajęcznie.

Artysta na co dzień występujący w legendarnym zespole „Dżem”, zaprezentował się w poniedziałkowy wieczór (14 lutego)w solowym repertuarze, okraszonym kilkoma coverami artystów m.in z USA.
Występ z uwagi na niezbyt częste solowe koncerty muzyka, przyciągnął do Świtezi publiczność nie tylko z Pajęczna, ale także z Górnego Śląska i innych części Polski.

 


Grzegorz Boroń
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości