Koncertem Macieja Balcara w Kinie Świteź, świętowano Walentynki w Pajęcznie.
Artysta na co dzień występujący w legendarnym zespole „Dżem”, zaprezentował się w poniedziałkowy wieczór (14 lutego)w solowym repertuarze, okraszonym kilkoma coverami artystów m.in z USA.
Występ z uwagi na niezbyt częste solowe koncerty muzyka, przyciągnął do Świtezi publiczność nie tylko z Pajęczna, ale także z Górnego Śląska i innych części Polski.
Grzegorz Boroń
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze