Już 30 sierpnia mieszkańcy Złoczewa i okolic będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym festynie rodzinnym organizowanym przez Szlachetną Paczkę oraz Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie. W programie liczne atrakcje dla dzieci, pokazy ratownictwa, warsztaty kreatywne, a także muzyka na żywo – idealna okazja, by pożegnać tegoroczne wakacje w radosnej atmosferze.
W ostatnią piątek sierpnia, w godzinach od 16:00 do 19:00, mieszkańcy Złoczewa i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie pożegnalnej dla tegorocznych wakacji. Szlachetna Paczka, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Złoczewie, zaprasza na wydarzenie pełne atrakcji, które odbędzie się na terenie MOK Złoczew.
W programie przewidziano liczne atrakcje dla dzieci, w tym malowanie twarzy, tatuaże, a także mini zawody z nagrodami. Dla miłośników muzyki przygotowano warsztaty gitarowe z Kubą Bakiem, a kreatywni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych. Dodatkowo, będzie można podziwiać pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu OSP Grójec Wielki i MDP Broszki.
Na miejscu pojawią się także niezależni motocykliści z okolic Widawy, którzy z pewnością przyciągną uwagę fanów motoryzacji. Nie zabraknie również kolorowych warsztatów, loterii, waty cukrowej oraz dmuchańców dla najmłodszych. Całość dopełni oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu Nowy Spichlerz.
To idealna okazja, by pożegnać wakacje w radosnej atmosferze pełnej zabawy i pozytywnej energii. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy i celebrowania ostatnich dni lata!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze